neler yapiyoruz


Grafik Tasarım & Kurumsal Kimlik

Amblem – logotype tasarımından başlayarak kapsamlı kampanyalara kadar her şey bilgi ve beceri alanımızda. Katalog, broşür, basın ilanı, P.O.P. materyaller, promosyon ürünleri, ambalaj çözümleri, outdoor tasarımları, personel giyimi v.b. Tasarımlarımızda sadelik ve işlevselliği ön planda tutuyoruz. Mottomuz “Make it matter”.


Reklam Çekimi

İmaj ve reklam çekimi, ürün ve tanıtım çekimleri, mimari ya da yemek fotoğrafçılığı. İnanması zor ama hepsinde iddialıyız ve rüştümüzü ispatladık. Cast temininden prodüksiyon planlamasına, re-touch işlemlerinden boyutlu çekimlere kadar tüm aşamalarda nitelikli hizmet vermekteyiz. Fotoğraf hizmetlerimizi render ve illüstrasyon çalışmaları ile de destekleyebiliyoruz. Bilmenizde fayda var; prodüksiyonlu çalışmaların değişmez iktisad teorisi olan “Ne kadar ekmek, o kadar köfte” kanunu burada da geçerli.

Sosyal Medya

Siz değerli müşteri adaylarımıza anlatmakta en çok zorlandığımız konu: Sosyal Medya. Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Google+, Pinterest derken liste her geçen gün uzuyor. Firmalar buralardaki takipçi ve beğeni sayısına göre prestij kazanıp marka değerini arttırdıklarını düşünüyorlar. Kısmen haklılar. Ancak buralarda kurulan iletişim dilinin ve yapılan yayınların nasıl bir hedef doğru ilerlemesi gerektiği, nasıl bir sonuç istendiğine dair nasıl bir strateji kurulması gerektiği, yatırım, harcama ve yayınların nasıl planlanacağı gibi gereksiz konuları üstelenecek profesyonel bir ajans ihtiyacı kaçınılmaz. Evet yanılmadınız, bizden bahsediyoruz. Herkes size tıklasın istiyorsanız doğru yerdesiniz Sosyal medya takibimizde tıklanmanız kaçınılmaz!


Web Tasarım & E-Ticaret Yazılımı

Firma ve ürün siteleri, e-ticaret siteleri, portal ve spesifik site tasarım ve yazılımlarında sorunsuz çözümler üretiyoruz. SEO, sosyal medya takibi, viral ve dijital reklamlar, bunlara ait medya ve mecra planlamaları, bütçe yönetimleri, kurumsal strateji ve pazarlama stratejilerine uygun olarak oluşturullmakta. Modern dinamiklere ve işlevsel arayüze sahip, SEO altyapısına uygun, güvenli, tasarımdan yazılıma size özgün, teknik desteği sağlamsa ve tüm bunları çook ucuza yapıyorsa o genci bize gönderin, işe alacağız.